Навколишня природа у знаючого і вмілого педагога є важливим засобом всебічного і гармонійного розвитку дітей. Ще К. Д. Ушинський писав, що вчитель, вихователь, не знайде більш багатого матеріалу, різноманітного, доступного дял розвитку мислення і мови, ніж матеріал навколишньої природи.
Любов до природи є основою любові до Батьківщини. Але не можна любити того, про що не маєш уявлення, чого не знаєш. Лише систематична робота з прищеплення дітям уміння бачити красу у навколишньому, сприятиме вихованню у них екологічної свідомості, громадянськості та патріотизму.
Цікавою, пізнавальною і повчальною була екологічна екскурсія до водойми (нашого ставка), яку організували для дітей педагоги дитсадка "Колобок". Визначальним є те, що у проведенні цього заходу були задіяні різні спеціалісти - і вихователь-методист, психолого, інструктор з фізкультури, музкерівник та навіть, кухар.
Малюки під час подорожі отримали багато емоційних вражень. Краса екосистеми водойми, що сприймалася усіча органами чуттів глибоко проникла в душу кожної дитини і, сподіваємося, назавжди оселилася там...
Немає коментарів:
Дописати коментар